חדשנות בכל עדשה

 

REVOLUTIONIZE YOUR VISION

טכנולוגיה שפועלת

כל משקפי השמש של Revo כוללים את טכנולוגיית Light Management System™ המבוססת על NASA, שמנהלת בקפדנות את כל הספקטרום של האור.

אור כחול

שמתם לב איך העיניים שלך מתעייפות ויבשות אחרי התבוננות על מסך במשך זמן רב מדי? הסיבה לכך היא כי מסכים דיגיטלים פולטים קרינת אור כחול - אור באנרגיה גבוהה שקושרים אותה לניוון מקולרי. כל עדשות Revo מגנות מפני הטווח המזיק של האור, כולל אור כחול, תוך הפחתת הסיכון לעין ולבעיות בריאות. העדשות של REVO עושות אופטימיזציה של הספקטרום המלא של האור, דבר שגורם שהצבעים נראים הרבה יותר חיוניים כדי לספק חוויה ראות משופרת.

סינוור

כאשר אור השמש חוזר ממים או הכביש, או שאור מלאכותי בוהק מדי, זה יכול להפריע ראיה שלכם ולגרום לאי נוחות לעיניים. לכן, כל עדשות Revo מגינות מפני סינוור - האור העודף שיכול לגרום לאי-נוחות וללחץ מופרז על השרירים בעיניים.

הגנת אור UV

חשיפה רבה מדי לקרני UV של השמש יכולה לגרום לבעיות בריאות לאורך זמן. כל עדשות Revo מספקות הגנה של 100% מקרינת UVA, UVB ו- UVC כדי לסייע במניעת בעיות ראייה.

מסכים דיגיטליים

כל עדשות Revo הן מקוטבות, כדי לסייע להפחית סינוור, השתקפויות ולחץ על העיניים. שלא כמו חלק מעדשות מקוטבות אחרות, העדשות של Revo לעולם לא מתפשרות על צפיה במסך הדיגיטלי של המכשירים שלכם. גם כשאתם מרכיבים את משקפי השמש של REVO תוכלו בקלות לראות את הטלפון, הטאבלט או המחשב הנייד, בביטחון כשאתם יודעים שהעיניים שלכם מוגנות לחלוטין.

קולקצית העדשות של REVO

עדשות Serilium:

עדשות Crystal:

צבע עדשה

GRAPHITE

סוג זה של עדשה מתאים לכל היום, כל יום. זה משפר את החיוניות הטבעית של כל צבע שאתם רואים ובו בזמן חוסם את הקרניים המזיקות והסינוור החזק של השמש. אנחנו חיים בעדשה הזאת.

activity_waterpng
activity_golfpng
activity_everydaypng
activity_snowpng

נהדר ל-

ללא עדשות

עם עדשת GRAPHITE

1/1

נבנה כדי להאריך ימים

האנטומיה של עדשת REVO

עדשות Revo רותמות טכנולוגיה מבוססת על NASA כדי ליצור עדשה שמגנה, מגבירה, ומשפרת את האופן בו אנחנו רואים את העולם. REVO משתמשים בבסיס העדשה בחומר פוליקרבונט בלעדי, קל משקל, ולאחר מכן מוספים סדרה של ציפויים ייחודיים לחזית ולגב העדשה כדי למקסם את הגנה וביצועים.

פילם פולרייזד (מקוטב)

עוזר לצמצם סינוור ומפחית לחץ בעיניים

3

ציפוי הידרופובי

דוחה מים וזיעה

6

ציפוי מראה בלעדיים
3-6 שכבות המבוססים על טכנולוגיית העדשה של NASA

2

ציפוי הגנה משטח אחורי

מפחית השתקפויות פולשניות במשטח האחורי

5

ציפוי אולפובי

דוחה שמן וטביעות אצבע

1

עדשת השמש Revo

עדשה מבוססת היי-טק
 

4

קפיצה אחת גדולה בשביל משקפי שמש

גלו כיצד Revo נולד מפרויקט מחקר של NASA

© 2016 מבט בקליק בע"מ

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon