top of page
Technology

הטכנולוגיה של DEMETZ

טכניקה

חומרים שנבחרו בקפידה להגברת הביצועים: עמידים, קלי משקל, למסגרות מסויימות יש זיכרון צורה.

tech1.jpg

בְּטִיחוּת

טכנולוגיית "45° SAFETY" מספקת ביטחון מלא במהלך פעילות גופנית. מערכת זו מקלה על החלפת עדשות במסגרת, תוך הקפדה על שמירתם מחוברות בבטחה במהלך השימוש.

נוחות

נוחות ללא תחרות, מובטחת על ידי זרועות עם גומי מונע החלקה ומערכת גשר אף (מתכווננת בחלק מהדגמים).

התאמתיות

מסגרות ניתנות להתאמה בצורה אופטימלית לסביבת המרכיב אותם באמצעות אביזרים שתוכננו במיוחד לשם כך. עדשות אופטיות מתקנות ניתן להתקין באמצעות מספר מערכות אופטיות (ראה כאן).

Lenses

העדשות מחויבות להתמודד בצורה מושלמת עם האתגרים של כל ספורטאי

bora2.png

עדשות שפותחו כדי לאפשר בהירות חזותית אידיאלית. עדשות BORA מציעות לכם ראייה ברורה וצבעים מלאי חיים. עדשות חזקות ועמידות, שעושות את כל ההבדל כך שתוכלו ליהנות מפעילות הספורט שלכם בעוצמה המרבית. הם זמינות גם לילדים, עם אותן טכנולוגיות כמו למבוגרים.

עדשות פוטוכרומיות בקטגוריה 1-3, המתאימות את עצמן לתנאי תאורה שונים כדי להציע נוחות חזותית אופטימלית. טכנולוגיית עדשות RAFALE מגיבה לאילוצים של תנאי השטח ויש להן רמת הגנה גבוהה מפני תנאי תאורה משתנים. גוון העדשה מתאים את עצמו לתנאי מזג אוויר שונים, כך שתוכלו לחיות את התשוקה שלכם ללא גבולות.

ציפויים

traitement-hydrophobe.png

הידרופבי / דוחה שמן

תנאי מזג אוויר או זיעה יכולים גם לפגוע בתפיסה החזותית של המרכיב. ציפוי הידרופובי מונע הצטברות טיפות על פני העדשה, ומאפשר למרכיב להתרכז באופן מלא בביצועים.

traitement-antibuee-300x200.png

נגד אדים

ציפוי עדשה זה מבטיח שהבדלי טמפרטורה וזיעה לא יערפלו את העדשות, לנוחות חזותית אופטימלית במהלך מאמץ פיזי.

traitement-antireflets-1-300x200.png

נגד השתקפויות

מטרת הטיפול בפני השטח של העדשה היא להפחית באופן משמעותי השתקפויות לא רצויות. הציפוי מגדיל את כמות האור העובר דרך העדשה, וכך מספק ראייה ברורה יותר.

traitement-polarisant.png

פולרייזד

עדשות מקוטבות מספקות הגנה של 100% מפני קרני UV ובוהק, ומפחיתות את עייפות העיניים. הגבלת השתקפויות השמש על משטחים מחזירי אור (מים, שלג, שמשה קדמית, אספלט...), משפרים במידה ניכרת את הנוחות והתפיסה החזותית של המרכיב.

Frames

מסגרות מתוחכמות

 

דימטץ מפתחים את המסגרות שלנו עם שתי מטרות עיקריות:

  • הגנה על העיניים מפני כל הסיכונים החיצוניים: אבק, רוח, פגיעה, אור אינפרא אדום ואולטרה סגול, תוך הגנה עליהם מפני תרסיס ים וחומר הנישא ברוח.

  • שיפור הביצועים שלכם על ידי אופטימיזציה של התפיסה החזותית: מסננים צבעוניים להגברת הניגודיות ותפיסת העומק, המתאימים באופן מושלם לסביבת הספורט, תוך שמירה על שדה הראיה הגדול ביותר האפשרי עם עדשות מתקנת המותאמות במיוחד למסגרות.

עבור כל ענף ספורט, דומטס קובעים כיצד למקסם את הנוחות והעמידות של המסגרות:

חומרים:
הטכנולוגיות של היום התקדמו מאוד. חומרים חדשים מספקים דרישות שלעתים סותרות: משקל קל, חוזק ועמידות בפני שינויי טמפרטורה. דימטץ בוחרים חומרים המשלבים תכונות אטראומטיות מעולות ועמידות בפני פגיעה ופיתול, עם תכונות מונעות החלקה כדי לשמור על המשקפיים והמשקפות במקומם בצורה אמינה.

צורות:
לכל ענף ספורט, דימטץ לוקחים בחשבון את שדה הראיה הנדרש, נוחות, יציבות, תקני בטיחות, וכמובן, מראה אופנתי.

img_notre_savoir-1.jpg

העדשה הנכונה לכל אדם

 

בין אם עדשות מתקנות ובין אם לא, העדשות עשויות מחומר אורגני, זכוכית מינרלית או פוליקרבונט, תלוי בענף הספורט ובדרישות החוזק שלו. פוליקרבונט, לדוגמא, מועדף לספורט קבוצתי (כמו כדורסל, כדורגל, כדוריד) או ספורט כדור עם סיכון לעיניים (כמו סקווש, פלוטה, קליעה).

 

משקפי שמש: בחירת צבע גוון

 

הבחירה בצבע הגוון, במקום להיות נושא אסתטי, נוגעת לאיכויות והיכולות של כל עדשה.

 

גוון אפור הוא הנפוץ ביותר. הוא אינו מעוות צבעים ונבחר בזכות יכולתו להעביר את כל ספקטרום האור.

 

גוון חום או חום ערמון מספק ניגודיות גבוהה להפליא, ובכך משפר את תפיסת העומק. עדשות משקפי שמש בבסיס ענבר או חום מציעות הגנה מצוינת מפני השמש ברוב הנסיבות, כולל הגנה מפני אור כחול מזיק.

 

גוונים צהובים וכתומים מספקים ניגודיות משופרת להפליא בתאורה חלשה ובתנאים מעוננים. צהוב מומלץ במיוחד לנהיגה ולספורט רכיבה על אופניים, בעוד שתפוז מתאים ביותר לספורט חורף: הוא מגביר את תפיסת העומק תוך מתן הגנה מסוימת מפני אור בוהק.

 

גווני שני ורודים: רב-תכליתיים, הם מגבירים את התפיסה החזותית ומדגישים את ניגודיות הצבע. כמו גוון הענבר, הם מסננים ביעילות אור כחול. הם מספקים את שדה הראייה הברור ביותר, מה שהופך אותם למתאימים במיוחד לירי, לציד ולגולף, כמו גם לתנאי תאורה נמוכים.

Passion_plongee-1.jpg

תשוקה // 70 שנה ... הסיפור רק מתחיל

1950 // צלילה לתוך ההיסטוריה

כאופטיקאי אך גם כצולל מקצועי, לרוג'ר דימטץ היו שתי תשוקות וגם חלום: לשפר את הראייה מתחת למים. בשנת 1953 הוא יצר את מסכת הצלילה האופטית הראשונה. בשנת 1950 הוא פתח את חנות האופטיקה שלו ברחוב דידרו (פריז) שהפכה במהרה לנקודת ציון עבור צוללנים. הצלחה שעודדה את רוג'ר דימטץ לשכלל את מסכת האשנב שלו ולהציע בשנת 1968 את משקפי השחייה האופטיים הראשונים.

bottom of page