הטכנולוגיה של DEMETZ

 
tech1.jpg

טכניקה

חומרים שנבחרו בקפידה להגברת הביצועים: עמידים, קלי משקל, למסגרות מסויימות יש זיכרון צורה.

בְּטִיחוּת

טכנולוגיית "45° SAFETY" מספקת ביטחון מלא במהלך פעילות גופנית. מערכת זו מקלה על החלפת עדשות במסגרת, תוך הקפדה על שמירתם מחוברות בבטחה במהלך השימוש.

נוחות

נוחות ללא תחרות, מובטחת על ידי זרועות עם גומי מונע החלקה ומערכת גשר אף (מתכווננת בחלק מהדגמים).

התאמתיות

מסגרות ניתנות להתאמה בצורה אופטימלית לסביבת המרכיב אותם באמצעות אביזרים שתוכננו במיוחד לשם כך. עדשות אופטיות מתקנות ניתן להתקין באמצעות מספר מערכות אופטיות (ראה כאן).

 

העדשות מחויבות להתמודד בצורה מושלמת עם האתגרים של כל ספורטאי

נוחות מקסימלית

MISTRAL

MISTAL.png

עדשות מקוטבות, עובי 2 מ"מ, בסיס 6 או 8, עם ציפוי הידרופובי (מקלה על המהירות הסרת טיפות מים מעל העדשות) וציפוי נגד סנוור או ציפוי נגד הדים. סוג זה של עדשות מיועד לסביבות עם אור שמש בוהק, ובמיוחד לספורט ימי.

התאמה בכל מצב

RAFALE

RAFALE.jpg

עדשות פוטוכרומיות, קטגוריה 1 - 3, בסיס 6 או 8, שמתכהות באור השמש, עם ציפוי נגד הדים משופר וגימור מראה. גוון העדשה מסתגל לתנאי תאורה מגוונים.

  • מבטל השתקפויות וסנוורים לא רצויים ממשטחים מחזירי אור (למשל אוקיינוס, כבישים, שלג)

  • הופך צבעים וצורות לברורים יותר

  • משפר את תפיסת עומק ויוצר הקלה בראיה

  • מסתגל במהירות לאור משתנה

  • משפר את הראות במעבר מתנאים חשוכים לבהירים

  • מעניק נוחות חזותית אופטימלית

ראיה טהורה של חיוניות

ZEPHYR

ZEPHYR.png

בחירה מקוטבת, בשילוב עם ציפויים נגד סנוור, בבסיס חום או אפור. קו זה מיועד לשימוש בכל סביבה, כולל שימוש בפעילות ספורטיבית רב תחומית.

הניגודיות שעושה את כל ההבדל

BORA

BORA.png

עדשות משפרות ניגודיות, עובי 2 מ"מ, בסיס 6 או 8, עם ציפוי אנטי סינוור או ציפוי נגד הדים משופר, שפותח כדי לעבור מצמחיה ועד לשלג מבלי לפספס דבר.

  • מבטל סינוור ומשפר את הנוחות החזותית

  • מגביר ניגודיות לשיפור תוחשה הקלה בשטח

מסגרות מתוחכמות

 

דימטץ מפתחים את המסגרות שלנו עם שתי מטרות עיקריות:

  • הגנה על העיניים מפני כל הסיכונים החיצוניים: אבק, רוח, פגיעה, אור אינפרא אדום ואולטרה סגול, תוך הגנה עליהם מפני תרסיס ים וחומר הנישא ברוח.

  • שיפור הביצועים שלכם על ידי אופטימיזציה של התפיסה החזותית: מסננים צבעוניים להגברת הניגודיות ותפיסת העומק, המתאימים באופן מושלם לסביבת הספורט, תוך שמירה על שדה הראיה הגדול ביותר האפשרי עם עדשות מתקנת המותאמות במיוחד למסגרות.

עבור כל ענף ספורט, דומטס קובעים כיצד למקסם את הנוחות והעמידות של המסגרות:

חומרים:
הטכנולוגיות של היום התקדמו מאוד. חומרים חדשים מספקים דרישות שלעתים סותרות: משקל קל, חוזק ועמידות בפני שינויי טמפרטורה. דימטץ בוחרים חומרים המשלבים תכונות אטראומטיות מעולות ועמידות בפני פגיעה ופיתול, עם תכונות מונעות החלקה כדי לשמור על המשקפיים והמשקפות במקומם בצורה אמינה.

צורות:
לכל ענף ספורט, דימטץ לוקחים בחשבון את שדה הראיה הנדרש, נוחות, יציבות, תקני בטיחות, וכמובן, מראה אופנתי.

img_notre_savoir-1.jpg
 

העדשה הנכונה לכל אדם

 

בין אם עדשות מתקנות ובין אם לא, העדשות עשויות מחומר אורגני, זכוכית מינרלית או פוליקרבונט, תלוי בענף הספורט ובדרישות החוזק שלו. פוליקרבונט, לדוגמא, מועדף לספורט קבוצתי (כמו כדורסל, כדורגל, כדוריד) או ספורט כדור עם סיכון לעיניים (כמו סקווש, פלוטה, קליעה).

 

משקפי שמש: בחירת צבע גוון

 

הבחירה בצבע הגוון, במקום להיות נושא אסתטי, נוגעת לאיכויות והיכולות של כל עדשה.

 

גוון אפור הוא הנפוץ ביותר. הוא אינו מעוות צבעים ונבחר בזכות יכולתו להעביר את כל ספקטרום האור.

 

גוון חום או חום ערמון מספק ניגודיות גבוהה להפליא, ובכך משפר את תפיסת העומק. עדשות משקפי שמש בבסיס ענבר או חום מציעות הגנה מצוינת מפני השמש ברוב הנסיבות, כולל הגנה מפני אור כחול מזיק.

 

גוונים צהובים וכתומים מספקים ניגודיות משופרת להפליא בתאורה חלשה ובתנאים מעוננים. צהוב מומלץ במיוחד לנהיגה ולספורט רכיבה על אופניים, בעוד שתפוז מתאים ביותר לספורט חורף: הוא מגביר את תפיסת העומק תוך מתן הגנה מסוימת מפני אור בוהק.

 

גווני שני ורודים: רב-תכליתיים, הם מגבירים את התפיסה החזותית ומדגישים את ניגודיות הצבע. כמו גוון הענבר, הם מסננים ביעילות אור כחול. הם מספקים את שדה הראייה הברור ביותר, מה שהופך אותם למתאימים במיוחד לירי, לציד ולגולף, כמו גם לתנאי תאורה נמוכים.

Passion_plongee-1.jpg

תשוקה // 70 שנה ... הסיפור רק מתחיל

1950 // צלילה לתוך ההיסטוריה

כאופטיקאי אך גם כצולל מקצועי, לרוג'ר דימטץ היו שתי תשוקות וגם חלום: לשפר את הראייה מתחת למים. בשנת 1953 הוא יצר את מסכת הצלילה האופטית הראשונה. בשנת 1950 הוא פתח את חנות האופטיקה שלו ברחוב דידרו (פריז) שהפכה במהרה לנקודת ציון עבור צוללנים. הצלחה שעודדה את רוג'ר דימטץ לשכלל את מסכת האשנב שלו ולהציע בשנת 1968 את משקפי השחייה האופטיים הראשונים.